Modré nebe, načechrané kumulonimby. Doména Vládi Matějů. Zkušený pilot, kamarád, velký kliďas. Nikdy nevzdával boj o lepší vzduch, rád poradil ostatním, jak s taktikou, tak třeba i s technickými detaily stavby modelů. Občas jsme si volali a mluvili i o našich dětech a vnucích. Rád jsem ho viděl na každé soutěži, v poslední době spíše již v okolí Ústí nad Orlicí, kde žil. Vláďo, budeš nám chybět, odpočívej v pokoji…

Bardzo przykra wiadomość 🙁