F3G Ivančice (17.6.2024)

17.6.2024

První ročník F3G Ivančice je fuč. Krásné, luxusní letiště Czech Heaven kousek za Ivančicemi. Sobota fučák jak kráva, sluníčko bylo ale pod větrnou clonou zrádné a dost pálilo. Ze soboty na neděli cedilo velice hodně moc až neustálé bubnování deště na stěnu stanu mne pořád budilo. Jirku „Tůmiče“ Tůmu v noci pronásledovali svahující svišti, kteří na Rané dělali všechno pro to, aby se rovněž nevyspal jak já. To vše samozřejmě ve snech.

Neděle byla ve znamení větší oblačnosti a hromady načechraných mráčků připravily především v termice mnohým z nás těžké chvilky. Míra „Bláža“ Blažek byl největší perlou česky mluvící části startovního pole. Byl jak utržený z řetězu a až se naučí trochu lépe kroužit v termice, tak si s námi definitivně vytře.

Honza Stonavský závod zvládal jako vždy s přehledem i s pomocí snaživých zvoníků. Během chvíle se určitě objeví hromady fotografií ze závodu. Sláva vítězům, čest poraženým.

F3G_Ivancice (ZIP/PDF)

11.6.2024

RC Model klub Brno Vás zve tento víkend na první ročník F3G Poháru Ivančice.

F3G Cup Ivančice propozice

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>