JR na vysoké napětí

Michal „Mihaeul“ Behenský mi poslal zajímavý odkaz na nová vysokonapěťová serva od JR. DS378HV je v podstatě náhrada nízkonapěťových DS3288, které mám v Šakalovi dnes v křídlech. S DS3288 zatím nemám špatnou zkušenost. Nemusely by pořád „skučet“, ale aspoň lépe najdu letadlo v kukuřici.

DS3717HV jsou vysokonapěťovou náhradou mých oblíbených DS3781, které používám už snad 10 let na výškovce. Proti 3781 není naprosto žádná námitka. Dokonalá serva, která s modely neprodávám a pouze je přesunuji z letadla do letadla.

Suma sumárum, kdybych neměl v polici připravených několik párů DS3781 (výškovka) a 9 kusů Volz WingMaxx HP (křídlo) na tuto sezonu, tak bych do nových JR asi šel. Je to vlastně kompletní HV náhrada všech mnou dnes používaných serv.

AUdálosti na světové scéně nemůže rušit obyčejné lidi. Lidé se obávají, a cítí úzkost nejistotu a dokonce i strach. A jediní lidé, kteří vědí, kde vždy věří.

4 comments to JR na vysoké napětí

 • fly-up

  Ahoj

  Mám práve na stole 8 kúskov DS378HV do krídla a 4 kúsky DS388HV do trupu elektro-pampelišky Aspira .Napajanie bude na 2s lipol,ak budem dáke skúsenosti tak sa ozvem, zaťial pri skúške testovania dopadli veľmi dobre 🙂

 • Hmmm, tak to Ti docela závidím. Kde a za kolik se to dá sehnat?

 • fly-up

  Objednával som to z espritmodelu,pred vianocami,mali vtedy akciu 10% z ceny dolu a ešťe ku tomu poštovné grátis,na colnici boli zhovievavý ( asi vianočná nálada ) a pustili to bez CLA/DPH . Ale aj tak bola cena 67,5USD/kus .

 • Tzn. za standardních podmínek třeba DS378HV 75USD*19=1425CZK. Plus doprava třeba 15USD=285CZK. Plus DPH 20%, clo nepočítám, to bude 1-3%(?). Jeden kousek tedy cca 1800CZK.

  Jinak pro Aspireho na směrovku a možná ani na výškovku si mikroservem DS388HV vůbec nejsem jistý. Do toho bych nešel.